Kim jesteśmy


Chaos – nawet ten twórczy, ma niewiele wspólnego ze strategią i spójnym rozwojem. Stabilność technologiczna firmy, zarówno od strony infrastruktury jak i administracji, wymaga szerokiej perspektywy planowania i skalowalności rozwiązań. Biznes jest miejscem, w którym nie warto iść na żywioł. HACKINGLABS to grono pasjonatów Agile, któremu praktyczny szlif nadała wieloletnia współpraca z gigantami rynku IT: Google, AT&T, T-Mobile USA, T-Mobile Germany, O2 UK. W obecnej formie, firma świadczy szeroki zakres usług w zakresie sieci teleinformatycznych oraz środowisk serwerowych, do których należy:

 • Programowanie i utrzymanie infrastruktury IT (automatyzacja, zarządzanie)
 • Ciągła Integracja, Ciągłe Wdrażanie, Ciągłe Dostarczanie Oprogramowania
 • Projektowanie środowisk serwerowych (serwery dedykowane, wirtualne, cloud)
 • Projektowanie sieci LAN, MAN oraz WAN
 • Monitoring infrastruktury IT
 • Pomoc w migracji danych

Siłą zespołu HACKINGLABS jest intuicja poparta wiedzą. Ta natomiast wynika z wieloletniego doświadczenia zarządzania równolegle, zarówno obszarem sieciowym (routing/switching) organizacji, jak i infrastrukturą serwerową. Rozwiązania proponowane przez nas zawsze budowane są w oparciu o szeroki horyzont rozwoju firmy czy produktu. Wdrażając je klient ma pewność niezmienności architektury nawet przy nieplanowanych zmianach w organizacji. HACKINGLABS, to nie tylko kilkaset skutecznych wdrożeń architektury informatycznej, to przede wszystkim ukierunkowanie na bezpieczeństwo danych i swobodny rozwój firmy.

DevOps to filozofia rozwoju - działamy zgodnie z Twoim tempem.

Agile & ITIL w jednym – wspólny łańcuch wartości.

Bezbolesne DevOps nowej generacji.

Programowanie z myślą o utrzymaniu - utrzymanie z myślą o biznesie.

Co robimy


Pomyśl na dole o tym, co zamierzasz zrobić na górze – to jedna z pierwszych zasad wysokogórskiej wspinaczki. Sprawdza się ona także w budowaniu biznesu, który potrafi reagować nawet na kolejny, nieplanowany krok. Głównym celem HACKINGLABS jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i swobodnego rozwoju firmy. Pomagamy przedsiębiorstwom poprzez usprawnienie procesów projektowania i zarządzania złożonymi środowiskami serwerowymi głównie poprzez wdrażanie kultury DevOps, automatyzację procesów związanych z konfiguracją serwerów/aplikacji, ale także obniżeniem kosztów dzierżawy infrastruktur. Równocześnie rozszerzamy portfolio usług o automatyzację procesów związanych z budową, a także migracją środowisk serwerowych oraz ich konfiguracji (DevOps/CI/CD/IaC).

 • Programowanie i utrzymanie infrastruktury IT (automatyzacja, zarządzanie): wdrażanie i integracja procesów usprawniających tworzenie nowych środowisk serwerowych oraz zarządzanie już obecnymi.
 • Infrastruktura jako Kod: pisanie skryptów lub aplikacji wspomagających zarządzanie konfiguracjami oraz wpływających na zautomatyzowanie przygotowania infrastruktury serwerowej (Chef, Ansible, Puppet, Jenkins, Kubernetes, Docker).
 • Ciągła Integracja, Ciągłe Wdrażanie, Ciągłe Dostarczanie Oprogramowania: tworzenie rozwiązań do zarządzania procesem budowania, automatyzacji wdrożeń i rozwoju środowisk IT.
 • Projektowanie sieci LAN, MAN oraz WAN: opracowanie struktur nowoczesnych sieci teleinformatycznych, które umożliwiają bezpieczną i szybką wymianę danych (BGP, OSPF, routing statyczny, IPSec VPN, MPLS).
 • Monitoring infrastruktury IT: projektowanie i implementowanie systemów monitoringu infrastruktury IT, umożliwiających szerokie spojrzenie i komplementarną analizę pracy architektury serwerowej oraz informowanie o problemach.
 • Pomoc w migracji systemów i aplikacji na nową infrastrukturę: szybkie i bezpieczne przeniesienie, i adaptacja danych, pozwalają zachować ciągłość pracy i realizację podstawowych celów biznesowych


Klienci

eShopWorld Metamor Avora

Kontakt


Różne są drogi, które wiodą na szczyt. Tak też nie ma jednej metody rozwoju i utrzymania systemu IT w firmie, która będzie równie skuteczna w każdej organizacji. HACKINGLABS to twórcze planowanie i skuteczne działanie potwierdzone wieloma rekomendacjami.

Pozostańmy w kontakcie.

NIP: 679-314-78-75 REGON: 367114720

+48 663 066 601